doprava a platba

Čo dopravca to meno

Každý si vyberie.........

6_hk_dopravci_text_neg_sk_420x184.png

linka_modra_4B8CDC_900_3.jpg

GEIS PARCEL SK

Skupina Geis Česká republika, je súčasťou celosvetovej logistickej skupiny Geis Group so sídlom v nemeckom Bad Neustadte. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1991 a patrí tu medzi popredných poskytovateľov komplexných prepravných a logistických služieb vo vysokej kvalite. Každá z firiem skupiny sa zameriava na špecializovaný segment - balíkovou logistiku (Geis Parcel CZ s.r.o.), výdajného miesta (Geis Point), systémovej prepravy paletových a kusových zásielok, celovozové prepravy, logistiku (Geis CZ s.r.o.), leteckej a námornej prepravy (Geis CZ Air + Sea s.r.o.). Použitím synergií v skupine, ale aj napojením na vlastnej medzinárodnej siete, však dokáže za udržanie najvyššej kvality poskytnúť všetky služby "z jednej ruky"od jednoduchých prepravných riešení až po špeciálne logistické projekty. Do skupina Geis na česko-slovenskom území tiež zahŕňa Spedition Feico s.r.o., Geis SK s.r.o., Geis Parcel SK s.r.o. a Geis Point SK.

Geis Parcel SK z Česka na Slovensko:

Cena: od 11.00 €

Dobierka: od 2.40 €

Doprava zdarma: od 60.00 €

Do celkovej váhy: 10,00 kg.

linka_modra_4B8CDC_900_3.jpg

ZÁSIELKOVŇA SK

Zásilkovna.cz/sk bola založená v roku 2010. Internetovým obchodom umožňuje nízkonákladový a efektívny spôsob dopravy ich tovaru - zákazník si balík vyzdvihne osobne na vybranom výdajnom mieste. Pridanou hodnotou je možnosť si tovar na pobočke rozbaliť alebo ho podať na reklamáciu. Zásilkovna.cz ponúka aj alternatívu poštových služieb - lacnejšie, rýchlejšie a jednoduchšie doručovanie pošty do Českej republiky a Slovenskej republiky. Ďalej aj podanie na pošty všetkých susedných štátov. Zásilkovna.cz/sk má v súčasnosti 992 pobočiek v Českej republike a na Slovensku, kde spolupracuje s viac ako 14 000 eshopmi.

Zásilkovna SK z Česka na Slovensko:

Cena: od 4.70 €

Dobierka: od 1,60 €

Doprava zdarma: od 60.00 €

Do celkovej váhy: 10,00 kg.

linka_modra_4B8CDC_900_3.jpg

SLOVENSKO KURIÉR

Kurýr sk, rýchla a rozsiahla cestná doprava naprieč Slovenskom ktorá poskytuje široký sortiment prepravných služieb, spĺňajúce záväzky voči zákazníkom. Každý deň prepravuje po slovensku na adresu viac ako 5 000 zásielok. Úzko spolupracuje so Zásilkovnou.cz. Služba Economy umožní kontrolovať náklady za zásielku a zároveň si môžete byť istí, že dorazí k zákazníkovi na adresu v slovenskej republike najneskôr do siedmich pracovných dní od prevzatia v českom e-shopu.

Kurýr SK z Česka na Slovensko:

Cena: od 5.10 €

Dobierka: od 1.60 €

Doprava zdarma: od 60.00 €

Do celkovej váhy: 10,00 kg.

linka_modra_4B8CDC_900_3.jpg

* Ceny dopravného a dobírkovného sú informatívne. Konečná cena je závislá od váhy zásielky, dennom prepočtom kurzu CZK / € vyhlasovaným ČNB, na palivovom a mýtnom príplatku. Uvedené ceny dopravy sú do max. celkovej váhy 10 kg .. Ceny zásielok nad stanovenú váhu 10 kg. sa riadi vopred dohodnutú zmluvnou cenou! Cena dopravy pre objednávajúceho na IČO - OSVČ, firmy a právnické osoby je stanovená trhovou cenou dopravcu, je vyčíslená dodatočne a nemožno uplatniť zľavy na dopravné!